כל מה שחשוב לדעת על חדשות ואטרקציות קריית שמונה

מצלמות אבטחה

בקריית שמונה

מצלמות אבטחה הן העיניים הנוספות שלכם❗❗ תיקון והתקנה מקצועית של מצלמות אבטחה הטובות בשוק❗ שרות מעולה ויעוץ חינם❗ מחירים ללא תחרות❗ התקשרו עכשיו לקבלת יעוץ חינם❗

מתקין מצלמות אבטחה בקרית שמונה – שירותים

מתקין מצלמות אבטחה בקרית שמונה מתקין לכם את מצלמות האבטחה האיכותיות ביותר ובצורה המקצועית ביותר! שנות ניסיון רבות, יחס אדיב ומקצועי והבנה עמוקה בתחום, מאפשרות לכם להיות רגועים עם מצלמות אבטחה בקריית שמונה. תוכלו תמיד להיות בבקרה על החלל אותו אתם מעוניינים לרשת במצלמות בעזרת התקנה ברמה גבוהה שמגיעה אפילו לפינה החשוכה ביותר ומתעדת בבהירות ובחדות בכל זמן!

התקנת מצלמות אבטחה אפשרית במגוון רחב של מצלמות ותוספות לכל צורך

 • מצלמת אבטחה אינפרא אדום
 • מצלמת אבטחה אנטי-ונדל
 • התקנת מצלמת אבטחה אנלוגית
 • התקנת מצלמת אבטחה IP
 • התקנת מצלמת אינטרנט לאבטחה
 • התקנת מצלמת אבטחה ממונעת
 • התקנת מצלמת אבטחה אל-חוטית
 • מצלמות אבטחה – כיפה
 • התקנת יחידת DVR עצמאית
 • התקנת כרטיס DVR למחשב
 • התקנת מערך מצלמות אבטחה לבית
 • התקנת מערכות הקלטה לבית

תמיד תהיו בטוחים עם מצלמות אבטחה בקריית שמונה!

מצלמת אבטחה לשטחו החיצוני של הבית

מצלמת אבטחה בשטחו החיצונית של הבית מגינה על תכולת הבית שלכם במגוון דרכים. קודם כל, המצלמה מתעדת את העוברים ושבים מחוץ לבית. במקרים של פריצות, גניבות או ונדליזם, תוכלו בקלות לגלות מי העבריין בזכות האיכות הגבוהה של מצלמות האבטחה של היום. תוכלו להעביר תמונה של העבריין למשטרה בקלות ובנוחות ותוכלו גם להוכיח לביטוח שלכם שאכן היתה פריצה במהירות. בנוסף, מצלמה לחוץ הבית מועילה מעצם היותה שם. אנו ממליצים להתקין מצלמת אבטחה שנראית לעין ולא אחת חבויה. העבריין יראה את מצלמת האבטחה שלכם ויירתע מלבצע את פעולתו הזדונית דווקא בשטח שלכם. 

מחפשים מתקין מצלמות אמין עם המלצות של לקוחות קודמים? צרו איתנו קשר עכשיו ונחזור בהקדם >>>

אנו ממליצים להתקין מצלמת אבטחה עם ראיית לילה – אינפרא אדום. כך תוכלו להיות בטוחים גם בשעות החשכה כשהאורות כבויים, המצלמה שלכם תוכל לתעד את כל מי שיתקרב לביתכם. ישנה גם אפשרות להתקין מצלמת אבטחה שמדליקה אור כשהיא קולטת תזוזה. בעזרת מצלמות מהסוג הזה, הבית שלכם יישאר בטוח ומתועד גם בחושך.

מצלמות אבטחה שמותקנות מחוץ לבית רצוי להתקין עם כיסוי ברזל. כך לא ייגרם נזק חיצוני למצלמה. במיוחד עם תחילת החורף כדאי לוודא שכיסוי הברזל עדיין תקין. הרוחות מעיפות איתן ענפים שעלולים לגרום נזק למצלמת האבטחה ותוכלו בעזרת כיסוי ברזל פשוט, למנוע תקלות מיותרות והוצאות כספיות גבוהות.

מצלמת אבטחה לבית בקרית שמונה

כשאתם מעוניינים בכיסוי צילומי לפנים הבית, אנו ממליצים להתקין מספר סוגים של מצלמות שיוכלו לתעד את מגוון החללים שיש בבית. מסדרונות או חללים קטנים ידרשו עדשות מסוימות בעוד שחלל גדול כמו סלון הבית ידרוש עדשות רחבות יותר. כשאתם מחליטים להתקין מצלמות אבטחה בתוך הבית, חשוב להתייעץ עם מתקין מצלמות אבטחה בקרית שמונה שיודע איך לרשת את החלל במצלמות בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

מצלמות אבטחה בתוך הבית תורמות במגוון רחב של מקרים. בין אם אתם רוצים להתקין אותן בביתו של אדם מבוגר כדי לוודא את ביטחונו מרחוק ובין אם אתם רוצים להתקין אותן בחדר הילדים כדי שתוכלו לשמור על התינוקות שלכם גם כשאתם יוצאים מהחדר, מצלמת אבטחה איכותית מעבירה את הצילומים בזמן אמת וברזולוציה גבוהה ישר למכשיר הנייד שלכם! 

מצלמות אבטחה בבית יוכלו גם לשמש אתכם אם אתם מחפשים חפץ שהלך לו לאיבוד או ששכחתם איפה הנחתם אותו. כמה פעמים החיפוש אחר המפתחות לרכב מעכב את היציאה שלנו לעבודה? כמה פעמים איבדנו זמן יקר בחיפוש אחר המשקפיים שלנו רק כדי לגלות שהם על הראש וכמה פעמים השלט של המזגן נמצא מאחורי הטלוויזיה אחרי שחיפשנו בכל הבית שוב ושוב? מצלמות אבטחה בבית יספקו לכם תמונה כל כך איכותית שתוכלו למצוא את החפצים הקטנים אך החשובים האלו במהירות ובקלות! 

תוכלו גם לחזור אחורה בזמן ולצפות ברגעים חשובים מחיי המשפחה שלכם! הבן החייל הגיע בפעם הראשונה מהצבא, רגעים של מחוות רומנטיות בין ההורים וגם משחקים יפים של הילדים, כולם מתועדים ואתם יכולים לשמור רגעים משפחתיים לנצח. תוכלו גם לראות נפילות קלות ומעידות של בני המשפחה ורגעים קטנים של צחוק שאף אחד לא ראה אותם ברגע ההתרחשות, תוכלו לצפות ברגעים האלה בהם אחד הילדים הצליח לתפוס את הצלחת שכמעט נפלה ונשברה ותוכלו תמיד תמיד תמיד לדעת מי מהילדים התחיל את המריבה העדכנית. 

מצלמות בתוך הבית לא רק נותנות לכם בטחון, הן מביאות איתן רגעים של נחת ושל הנאה לכל דיירי הבית, חוסכות זמן בחיפוש אחר חפצים קטנים ואפילו עוזרות ליישב סכסוכים! 

מצלמת אבטחה לעסק

כל עסק יהיה יותר בטוח עם מצלמת אבטחה ולפעמים רק מצלמת אבטחה אחת יכולה להספיק! חנות קטנה או קיוסק יכולים להיות מכוסים בצילום עם מצלמת אבטחה אחת שממוקמת בנקודה אסטרטגית בתקרה. לפעמים אפילו רק מצלמה אחת מעל הקופה מונעת הפסדים של מאות ואלפי שקלים!

מצלמות אבטחה לעסק שלכם, קטן וגדול, יעזרו לכם למנוע גניבות, להרתיע פורצים ועבריינים ובמידה ואלו כן יחליטו לבצע את זממם אצלכם בעסק בקריית שמונה או כל מקום אחר, תוכלו בקלות לזהות אותם ולהעביר את התמונה שלהם למשטרה.

בכל רגע נתון תוכלו להיכנס לאפליקציה מיועדת מהנייד שלכם ולצפות במה שקורה בעסק שלכם. אתם תרגישו בטוחים יותר והעובדים שלכם גם! הם ידעו שיש תיעוד של המקום במשך כל שעות היום. יהיה להם פתרון במקרים של גניבות בין עובדים וגם במקרים של אותם רגעי נפילות או "פספוסים" תוכלו להציג בפניהם את הצילומים של אותו רגע ולהנות מהומור משותף שמעלה את המורל בין העובדים!

מצלמות אנליטיקה לעסק שלכם יודעות לזהות פרצופים, לנוע באופן אוטומטי במרחב ויש סוגים מתקדמים שאפילו מאפשרים יצירת קשר באופן אוטומטי עם המשטרה במקרים של פריצה! לכל עסק יש את הצרכים ואת התקציב שלו ועם מגוון מצלמות האבטחה שקיימות כיום בשוק, נוכל להתאים לכם את מצלמות האבטחה המתאימות לכם ביותר!

פנו אלינו עוד היום לגבי מצלמות אבטחה בקריית שמונה והסביבה ותוכלו ללכת לישון רגועים – יש מי ששומר עליכם!

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם:

טכנאי מזגנים מומלץ >>>
טכנאי מקררים בקריית שמונה >>>
משרד תיווך בקריית שמונה והסביבה >>>
מתקין מערכות מולטימדיה בקריית שמונה >>>

דילוג לתוכן