כל מה שחשוב לדעת על חדשות ואטרקציות קריית שמונה

תופרת

בקריית שמונה

תופרת בקריית שמונה – אזורי עבודה עיקריים

מחפשים תופרת שמלות ערב בקריית שמונה? תופרת שמלות כלה? מחפשים מקום מקצועי להצרת המדים שלכם? צריכים לעשות תיקונים בבגדים? לא משנה איזה פגם יש בבגד שלכם, איפה הבד נקרע, איזה כפתור נעלם או כמה הרוכסן תקוע, תופרת בקריית שמונה מחכה לכם עם היכולות המקצועיות שלה! 

תופרות בקריית שמונה מציעות לכם שירותי תפירה נרחבים לכל מטרה! אצלנו במתפרה אתם מעניקים לבגדים שלכם את הברק והזוהר המחודש שהם צריכים! אתם מעניקים לעצמכם את הנוחות המקסימאלית בלבישת הבגד ואתם נהנים משירותי תפירה איכותיים במיוחד במחירים משתלמים לכל כיס!

 

מי מחפש תופרת בקרית שמונה?

כל אחד יכול להועיל לעצמו בביקור אצל התופרות בקריית שמונה. הבגדים של ימינו, נתפרים לפי מידות אוניברסליות, לפי גזרות מסוימות ובעיקר, לפי הרוב. הבעיה בזה היא שכל בני האדם הם שונים. הגוף שלנו נראה אחרת משל השני וכל גוף צריך להתעטף עם בגד שמותאם במיוחד לו.

במתפרה בקריית שמונה אנו מתאימים את הבגדים שלכם לגוף שלכם בצורה הטובה והמקצועיות ביותר. אל תתפשרו על איכות הביגוד שלכם! בואו למתפרה בקריית שמונה עם כל בגד ותזכו לשירותי ת]ירה מתקדמים במחירים נמוכים במיוחד ועבודה מהירה! המתפרה בקריית שמונה מחכים לכם עם התופרות המקצועיות שלנו לכל סוגי התיקונים ושירותי התפירה!

תופרת בקיבוץ ברעם

קיבוץ ברעם, שנוסד ב- 1949, קיבץ אשר הצליח לשמור על אופיו שנים רבות ורק לאחרונה ניתן לראות את השינוי בו והמעבר למודרניזציה. חברי קיבוץ ברעם מגיעים לתופרת בקריית שמונה לעבודות תפירה שונות.

תופרת בקיבוץ דפנה

קיבוץ דפנה, אשר ממוקם בקצה הכי צפוני של עמק החולה ונמצא במרחק של כמה דקות מהכניסה לגולן. גן חברי קיבוץ דפנה שומרים על הבגדים שלהם בצורה הטובה ביותר בזכות התופרות בקריית שמונה.

תופרת בקיבוץ איילת השחר

מצלמות אבטחה בקיבוץ איילת השחר הנמצא בצפון הארץ בעמק החולה, כאשר מסתכלים למזרח יכולים ליהנות מנוף הררי של רמת הגולן. חברי קיבוץ איילת השחר מגיעים לתופרת בקריית שמונה להצרת מדים ותיקונים שונים.

תופרת בקיבוץ מנרה

קיבוץ מנרה אשר נמצא ברכס רמים בהרי נפתלי וצמוד מאוד לגבול עם לבנון ושדותיו החקלאיים של קיבוץ מנרה קרובים לשדות של החקלאים הלבנונים המקומיים. חברי קיבוץ מנרה מגיעים לתופרת בקריית שמונה ומתקנים את בגדי הילדים שלהם.

תופרת בקיבוץ משגב עם

קיבוץ משגב עם נוסד כבר בשנת 1945 וממוקם מול הר החרמון מעל כפר גלעדי. מתפרה בקריית שמונה מחדשת, מתאימה ומתקנת גם את בגדיהם של חברי קיבוץ משגב עם במחירים משתלמים לכל כיס.

תופרת בקיבוץ כפר בלום

קיבוץ כפר בלום, השוכן בצפון עמק החולה למרגלות הירדן פותח את שעריו למתעניינים. תופרת בקריית שמונה מבצעת תיקונים והתאמות גם לחברי קיבוץ כפר בלום שכל פעם מרוצים מעבודתה ומהמחירים במיוחד.

תופרת בקיבוץ הגושרים

קיבוץ הגושרים, נמצא באמצע הגליל העליון. הקיבוץ הוקם עם קום המדינה בשנת 1948 בעיקר על ידי עולים מטורקיה. חברי קיבוץ הגושרים מגיעים למתפרה בקריית שמונה לקראת פורים לתפירת תחפושות ייחודיות.

תופרת בקיבוץ עמיעד

קיבוץ עמיעד, הממוקם בחלק הדרומי של הגליל העליון ונוסד בשנת 1946. תושבי קיבוץ עמיעד מגיעים למתפרה בקריית שמונה ונהנים גם משירותי תפיקה מקצועיים ואיכותיים,, גם ממחירים נמוכים במיוחד וגם משירות נעים ואדיב.

תופרת בקיבוץ סאסא

קיבוץ סאסא, אשר קיים משנת 1949 והוקם בעיקר על ידי תנועת השומר הצעיר. חברי קיבוץ סאסא מגיעים למתפרה בקריית שמונה ומתקנים את בגדיהם כמו גם את בגדי הילדים שלהם במקום מקצועי ואמין ובמחירים משתלמים במיוחד.

תופרת בקיבוץ כפר גלעדי

קיבוץ כפר גלעדי הוקם בשנת 1916 ופותח בעיקר על ערכי ארגון "השומר". תופרת שמלות ערב בקריית שמונה מציעה גם לחברי קיבוץ כפר גלעדי להגיע ולהנות משמלות מרשימות וייחודיות בדיוק במידה שלהם במחירים משתלמים במיוחד!

תופרת בקיבוץ מלכיה

בקיבוץ מלכיה, אשר ממוקם על הר בגובה של כ- 700 מטר. הקיבוץ גובל עם שדותיהם של כפרים לבנוניים וחקלאים מקומיים. תושבי קיבוץ מלכיה ממליצים על תופרות בקריית שמונה שעובדות בכל פעם בצורה הטובה ביותר.

תופרת בקיבוץ גונן

קיבוץ גונן משקיף על נופים עוצרי נשימה של אצבע הגליל ומוקף במעיינות, מסלולי הליכה, פינות טבע, שבילים טבעיים ועוד. תופרות קריית שמונה מקבלות גם את חברי קיבוץ גונן ומתקנות כל בעיה בבגדים שלהם במהירות.

תופרת בקיבוץ גדות

קיבוץ גדות הוקם עם סיום מלחמת העצמאות ואוכלס בעיקר על ידי אנשי גרעיני נחל ופליטי שואה. מתפרה בקריית שמונה מציעים גם לחברי קיבוץ גדות להגיע ולהנות משירותי תפירה מתקדמים במחירים משתלמים במיוחד

מחפשים תופרת בקרית שמונה והסביבה?

באתר קול קריית שמונה תוכלו למצוא תופרת באזור קרית שמונה והסביבה ברמה גבוהה ואיכותית עם המקצוענים הטובים בתחום ובמחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד! השאירו לנו פניה באתר ונחזור אליכם בהקדם >>>

דילוג לתוכן